Obvestila za paciente

OBVESTILO ZA PACIENTKE GINEKOLOŠKE ORDINACIJE:

Trenutno ni obvestil.

OBVESTILO ZA PACIENTE ZOBOZDRAVSTVENE ORDINACIJE

Trenutno ni obvestil.

OBVESTILO ZA PACIENTKE GINEKOLOŠKE ORDINACIJE:

Na podlagi odredb Ministrstva za zdravlje in RSK za ginekologijo in porodništvo, sporočamo, da bomo v času izrednih razmer obravnavali samo nosečnice po predhodnem naročilu in urgentne ginekološke primere. Pacientke, ki menijo, da so njihove ginekološke težave nujne, naj nam pišejo na mejl ali nas pokličejo po telefonu v času, ki je predviden za naročanje. Vsi kontaktni podatki so na naši spletni strani. Prosimo pacientke naj ne hodijo v ordinacijo, če niso naročene in brez predhodnega dogovora z nami . Vsi ostali pregledi se prestavijo do nadaljnjega.

Vaša ginekologinja,
Sabrina Bušat dr.med.spec.ginekologije in porodništva

OBVESTILO ZA PACIENTE ZOBOZDRAVSTVENE ORDINACIJE

Na podlagi odredb Ministrstva za zdravlje, sporočamo, da se delo v zobozdravstveni ordinaciji ustavi do prenehanja izrednih razmer.
Številke nujnih zobozdravstvenih ordinacij so objavljene na spletu in na vhodu v našo Polikliniko.

Vaš zobozdravnik,
Edin Bušat dr. dentalne medicine